czwartek, 14 stycznia 2016

Świadoma Mama 2016
   Nie dawno pisałam dla Was relację ze wspaniałych warsztatów, jakie odbyły się w Poznaniu, jeśli nie czytaliście to zajrzyjcie TUTAJ.

Świadoma Mama to moje ulubione warsztaty i ulubiona uśmiechnięta ekipa :-)
Wraz z nowym rokiem zorganizowali dla Was z kolejną serię wspaniałych spotkań w całej Polsce.
Na te spotkania team Świadomej Mamy oraz ja serdecznie zapraszamy.  
   Świadoma MamaCzas dziecka” i „Radość z ciąży” czyli bezpłatne warsztaty organizowane są z myślą o przyszłych i obecnych Rodzicach. Celem spotkań jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa i rodzicielstwa. Na naszych warsztatach wspieramy również ideę integracji kobiet, które mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Dbając o komfort i uśmiech Mam i ich Dzieci, troszczymy się jednocześnie o ich zdrowie. Na wszystkie pytania i wątpliwości rodziców odpowiada szereg lokalnych specjalistów: dietetyk, psycholog, pedagog, logopeda, kosmetolog, dermatolog, ginekolog, położna, fizjoterapeuta, seksuolog, laryngolog.


Dodatkowym atutem warsztatów Świadomej Mamy jest niewątpliwie towarzystwo znanych Mam oraz Ojców ze świata mediów, którzy uświadamiają, że każdy Rodzic – nawet ten bardzo znany i zapracowany, poświęca dużo czasu i uwagi swojemu dziecku. Każde ze spotkań prowadzone jest przez jednego z Ambasadorów Kampanii Świadoma Mama – aktorkę i mamę Paulinę Holtz, Karinę Kunkiewicz lub aktora i ojca, Piotra Ligienzę, którzy wraz ze specjalistami rozmawiają na tematy okołoporodowe i wczesno-macierzyńskie.

Paulina Holtz
Piotr Ligienza

Karina Kunkiewicz
Spotkaniom towarzyszą również warsztaty praktyczne (11:00-12:00 oraz 16:00-17:00) gdzie omawiane są zarówno zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa jak i pielęgnacji pociech, do dyspozycji Rodziców są specjaliści, którzy udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania, z myślą o bezpieczeństwie maluchów organizowane są dla każdego praktyczne zajęcia z Pierwszej Pomocy, podczas spotkań istnieje również możliwość zapoznania się z zasadami kąpieli, przewijania oraz karmienia niemowląt i dzieci, prezentowane są zasady coraz bardziej zyskującego na popularności chustonoszenia oraz bezpieczne sposoby wiązania, przedstawiane są metody masażu Shantala oraz ćwiczenia fitness/jogi, aby Rodzice mogli zatroszczyć się również o siebie i swoją aktywność fizyczną. Ponadto w programie: bezpłatne konsultacje z lokalnymi specjalistami, quizy edukacyjne, mini studio fotograficzne (darmowe zdjęcie dla każdego z uczestników przekazywane w formie elektronicznej) oraz wręczanie nagród!


Plan konferencji:

od 11:00 do 12:00 warsztaty praktyczne dla Rodziców Dzieci do 3 roku życia

od 12:00 do 15:00 konferencja dla Rodziców Dzieci do 3 roku życia

od 16:00 do 17:00 warsztaty praktyczne dla przyszłych Rodziców

od 17:00 do 20:00 konferencja dla przyszłych Rodziców


Udział zarówno w wykładach, jak i części warsztatowej jest BEZPŁATNY! Zarejestrować się na spotkanie można m.in. poprzez portal Świadoma Mama, e-mail na adres rejestracja@swiadomamama.pl rejestracja telefoniczna 601 249 333 lub 601 644 669 ale także bezpośrednio przed konferencją na miejscu.

Zapraszamy na warsztaty Świadomej Mamy w Twoim mieście:

27 stycznia Warszawa
28 stycznia Łódź
10 lutego Bydgoszcz
11 lutego Gdańsk
25 lutego Poznań
3 marca Wrocław
16 marca Szczecin
17 marca Koszalin
5 kwietnia Lublin
6 kwietnia Rzeszów
7 kwietnia Kielce
21 kwietnia Włocławek
18 maja Toruń
19 maja Olsztyn
28 czerwca Opole
29 czerwca Katowice
30 czerwca Kraków
7 lipca Poznań
15 września Wrocław
29 września Łódź
12 października Gdańsk
13 października Słupsk
27 października Kalisz
24 listopada Warszawa
8 grudnia Poznań

Zajrzyjcie na stronę www.swiadomamama.pl

Mnie oczywiście spotkacie na warsztatach w Poznaniu

Do zobaczenia,
Zaiana


Podobne posty:

"Podobał Ci się ten post? Daj mi o tym znać i napisz w komentarzu. Jeśli dołączysz do obserwatorów na blogu, będziesz informowany na bieżąco o nowych wpisach. Będzie mi również niezmiernie miło jeśli polubisz mój fanpage na Facebooku i Instagramie. "

2 komentarze:

  1. Szkoda, że te warsztaty są tak daleko ode mnie. Najbliżej mam do Poznania, ale do grudnia nie wyrobię się z ciążą ;)

    OdpowiedzUsuń

TOP