Instrukcja obsługi - czyli jak poruszać się po stronie

Instrukcję Poproszę

Drogi czytelniku!
Jeśli zabłądziłeś/aś na tą stronę to najprawdopodobniej jesteś u mnie po raz pierwszy i jeśli tak jest to dobrze, że skierowałeś/aś swoje kroki właśnie tu.
Ta zakładka powstała właśnie po to by ułatwić Tobie poznanie i poruszanie się po blogu.
Na początek zapraszam Cię do pierwszego posta Tak jakby początek, dowiesz się z niego kim jestem oraz dlaczego piszę bloga. Następnie skieruj swoje kroki do posta Instrukcję Poproszę, by zrozumieć skąd wzięła się nazwa tego bloga.
Gdy wejdziesz w kategorie Wpisy cykliczne, odnajdziesz serie artykułów pojawiających się co jakiś czas na blogu:
 • Chustomacanki - o testowanych przeze mnie chustach i nosidłach miękkich do noszenia dziec;
 • Relacje z wydarzeń - jak sama nazwa wskazuje, to relacje ze spotkań i warsztatów, w których brałam;
 • Mleczne historie - to dodające otuchy i wspierające laktacyjne opowieści matek o ich doświadczeniach związanych z karmieniem piersią;
 • Pokój opieki nad dzieckiem - to seria artykułów o strefach przeznaczonych dla rodziców, najlepiej zacząć czytanie od postu Pokój matki z dzieckiem;
 • Testy/Recenzje - miejsce, w którym polecam sprawdzone przez siebie usługi lub produkty.
 W kategorii Wydarzenia, znajdziesz informacje na temat zbliżających się ciekawych warsztatów, spotkań, event'ów na które zapraszam, niektóre z nich organizuje sama, inne uważam po prostu za interesujące i najprawdopodobniej mnie na nich spotkasz.

Na strony Współpraca i Kontakt skieruj się jeśli masz jakiś pomysł, chęć współpracy, chcesz by coś znalazło się na blogu, pragniesz mi przekazać informację albo poprostu podzielić się ze mną jakąć myślą na priv.

Gdziekolwiek skierujesz swoje kroki, proszę pozostaw po sobie jakiś ślad. Tworzę i ulepszam bloga dla Was i by wiedzieć w jakim kierunku iść, potrzebuję informacji o tym co Wam się podoba a co nie.

Zapraszam również do kliknięcia Obserwuj w gadżecie google, który znajdziecie po prawej:Zapraszam również do subskrypcji oraz obserwacji, polubienia i komentarzy fan page w mediach społecznościowych, przekierowanie do nich znajdziesz u góry strony.Pozdrawiam,
Zaiana

3 komentarze:

 1. Jestem tu pierwszy raz i już mi się podoba �� pozdrawiam ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdjęcie główne. Przyciąga wzrok, nie można się napatrzeć. Pokazuje cud, jakim jest życie noworodka.

  OdpowiedzUsuń

TOP