czwartek, 1 października 2015

I Ogólnopolska konferencja noszenia dzieci


Młody zasnął, więc szybciutko skrobię dla was kilka słów wspomnień ze wspaniałego wydarzenia, które odbyło się w minioną niedzielę 26/09/2015 w Poznaniu.

Ja czułam się naprawdę zaszczycona, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu. Na konferencję zjechali chusto rodzice i doradcy z całej polski. Naprawdę niesamowicie miło było spotkać i poznać tak wiele ciepłych uśmiechniętych osób.
Organizatorki wykonały ogromną, wspaniałą pracę i zaprosiły bardzo ciekawych gości, dzięki czemu nie można było się ani przez chwilę nudzić.
Pełną listę tematów znajdziecie tutaj
Poniżej wrzucam kilka zdjęć, wybaczcie kiepską jakość i małą ich ilość, ale konferencja mnie pochłonęła :-) Ignacy też udzielał się towarzysko, wymieniał poglądy i nawiązywał kontakty :-D

 Zapomniałam dodać, że dopisali również sponsorzy i wystawcy, którzy mieli naprawdę niesamowite prezenty i promocje dla kupujących tego dnia.
 Poniżej mały przegląd tego co ze sobą przyniosłam z konferencji

Każdy uczestnik otrzymał
certyfikat uczestnictwa w konferencji
Jak widać poza wspomnieniami i nową wiedzą zdobyłam również dwie piękne chustowe smyczki i przecudowną, nową, sprezentowaną przez męża chustę
To przepiękne czarno-białe mięsiste Czaszki LennyLambBardzo dziękuję organizatorkom, że mogłam uczestniczyć i czekam na powtórkę za rok! 

Pozdrawiam, Zaiana

"Podobał Ci się ten post? Daj mi o tym znać i napisz w komentarzu. Jeśli dołączysz do obserwatorów na blogu, będziesz informowany na bieżąco o nowych wpisach. Będzie mi również niezmiernie miło jeśli polubisz mój fanpage na Facebooku i Instagramie. "

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP