wtorek, 6 października 2015

Warsztaty Mamo To Ja


Rejestracja
W środę 30 września odbyły się w Hotelu IBB ANDERSIA warsztaty Mamo To Ja. My wzięliśmy udział w bloku Jestem Mamą skierowanym dla rodziców dzieci 0-1 lat. Długo zastanawiałam się co wam napisać
i w końcu stwierdziłam, że postaram się już nie pisać negatywnych postów. Możliwe że bywam czasem nadkrytyczna, a nie chciałabym urazić czyichś uczuć jak poprzednio. Za każdym takim przedsięwzięciem stoi czyjaś praca, mniejsza lub większa. Podsumowując ograniczę się do stwierdzenia, że tematyka i meteorytyka spotkania odrobinę mnie rozczarowały, nie do końca były aktualne z obecną wiedzą i totalnie nie trafiły w moje poglądy.
Słowo do organizatorów: Może czas ponownie przeszkolić niektórych panelistów i zmienić sponsorów.
  Poniżej relacja fotograficzna. Niektóre zdjęcia trochę niewyraźne - ciągle uczę się robić zdjęcia jedną ręką :-P

A, i zapomniałam dodać że wygrałam kocyk :-) Bardzo dziękujemy!

Hotelu IBB ANDERSIA

Miejsce zabaw dla dzieci

Ignacy z radością skorzystał

Było małe opóźnienie

Kwestie organizacyjne


Sala była pełna

Rytuały w życiu Mamy i Maleństwa

Ignacy, jak zwykle w takich okolicznościach, nawiązywał przyjaźnie.
Pani od Emfamil mówiła o żywieniu dzieci po 1 roku życia.Góra nagród ;-P

Warsztaty z pierwszej pomocy niemowlętom prowadził Pan z PierwszoPomocni.pl/

Można było poćwiczyć na manekinach

I na koniec rozdanie nagród

"Podobał Ci się ten post? Daj mi o tym znać i napisz w komentarzu. Jeśli dołączysz do obserwatorów na blogu, będziesz informowany na bieżąco o nowych wpisach. Będzie mi również niezmiernie miło jeśli polubisz mój fanpage na Facebooku i Instagramie. "

13 komentarzy:

 1. A ja bym chciała poznać te bardziej krytyczne uwagi, ponieważ mnie nie było na tym spotkaniu i zastanawiam się czy jest co żałować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie byłam zadowolona z warsztatów - rok temu byłam na Mamo to ja dla kobiet w ciąży i byłam zadowolona - jeszcze się zastanawiam, czy o tym pisać... ale może się zdecyduję, w końcu mam porównanie do wielu takich spotkań!

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja też w zeszłym roku byłam z mężem na spotkaniu dla ciężarówek i poza małymi wyjątkami, ogólnie mi się podobało. A w tym roku...
  No cóż dużo by pisać, ale gdyby nie to że spotkałam koleżankę to pewnie bym wyszła po pierwszym wykładzie gdzie paneli sta powtarzała co rusz by dać się dziecku wypłakać, nie nosić i sugerowana jednej mamie że jej 3 miesięczne dziecko ją szantażuje 😬

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli nie ma co żałować. Nakręciłam się na warsztaty chustowe, a okazało się, że w te j edycji ich nie będzie :( /Karolina Gaca

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja byłam 2 razy w zeszłym roku- raz z mężem i dzięki temu przekonał się do chustonoszenia :) za 2 razem z moją mamą, chyba mieli mniejsze fundusze albo mniej się postarali, ale nie było już tak ciekawie ... Ale przynajmniej pierwszą pomoc opanowaliśmy do perfekcji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe! Pierwsza pomoc jest na wszystkich warsztatach, ale to dobrze! :-)

   Usuń
 6. Byłam w tym roku na warsztatach dla kobiet w ciąży. moim zdaniem były bardzo dobrze prowadzone, jako osoba w pierwszych miesiącach ciąży wszystko jest jeszcze dla mnie nowe i po mału odkrywam kolejne wiadomości, które mam nadzieję przydadzą się już za kilka miesięcy :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi się wypowiadać na ciążowych warsztatów bo nie byłam w tym roku na nich, ale te w zeszłym roku były ok.

   Usuń
 7. Dla kobiet w ciąży, w zależności od panelu, jedne były fajne, inne dno totalne i nuda, a jeszcze informacje ograniczone i niedokładne.
  Taka mała uwaga- źle się czyta biały tekst na czarnym tle (mroczków przed oczami dostaję :P) i wstawiaj większe zdjęcia- lubię pooglądać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za sugestie! :-) Zdjęcia powinny się powiększyć gdy na nie klikniesz. Nad nową wizualną wersją strony cały czas myślę, ale ciągle jeszcze nie wiem jak to ugryźć. Będę pamiętać jednak by zmienić tło i tekst na bardziej czytelne. :-P

   Usuń
 8. A ja byłam w tym roku i mi się podobało :) Ciekawe tematy i dobrze wszystko zorganizowane.

  OdpowiedzUsuń

TOP