środa, 17 lutego 2016

Chustomacanki - Cotton Colors Divya Magenta


Diva Magneta to kolejna piękna chusta jaka przywędrowała do nas na testy. Rozmiar 7 czyli długa na 5,2 metra. Chusta jest w 100% bawełniana, jej gramatura to 230 g/m²Utkana w Rosji przez Cotton Colors. O firmie wiem niestety niewiele, jedynie że tworzy piękne chusty o nietypowych, przyciągających oko wzorach.


Sama chusta jest bardzo ładna, a nazwa naprawdę mówi o niej baaardzo wiele. Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrze dobraną nazwą chusty. Magneta to nie tylko jej kolor, wzór ale też działanie, bo magnetycznie przyciąga i nie można od niej oderwać wzroku. Kilka razy przyłapałam się na tym, że się w nią wpatruję i obserwuję jak zmienia kolor pod wpływem światła.


Jest cienka, przelewa się przez ręce, ale nie jest śliska. Pięknie pracuje i nie sprawia problemu przy dociąganiu. Wiązałam w niej kieszonkę, kangurka i plecak prosty, we wszystkich wiązaniach ładnie trzymała mojego 8 kilowego synka.


Zapraszam do obejrzenia fotek w akcji i bądźcie wyrozumiali, bo pierwszy raz robiłam sama sobie zdjęcia korzystając z funkcji samowyzwalacza. :-P

Pozdrawiam,
Zaiana


Podobał Ci się ten post?
Daj mi o tym znać i napisz w komentarzu.
Jeśli dołączysz do obserwatorów na blogu, będziesz informowany na bieżąco o nowych wpisach.
Będzie mi również niezmiernie miło jeśli polubisz mój fanpage na Facebooku i Instagramie. 


Przeczytaj też:

"Podobał Ci się ten post? Daj mi o tym znać i napisz w komentarzu. Jeśli dołączysz do obserwatorów na blogu, będziesz informowany na bieżąco o nowych wpisach. Będzie mi również niezmiernie miło jeśli polubisz mój fanpage na Facebooku i Instagramie. "

4 komentarze:

TOP